AJA FIBERLC-2-RX-MM SFP Module

Beschrijving

AJA's Dual Multi-Mode LC 3G Fiber Receiver SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This dual-channel SFP receiver is designed to be paired with the AJA FiDO-2R Mini-Converter.

 

 

  • SFP Module
  • for FiDO Mini-Converters

€ 349,00 excl. BTW

  • Gratis verzending vanaf € 350,00
  • Prijzen gelden alleen bij bestelling online
  • GarantieWij verzorgen rechtstreeks de garantie
  • ServiceEerlijk advies en persoonlijke service
  • Kom langsOnze showroom is open op werkdagen 09:00 - 17:00
  • ErvarenAl 45 jaar uw broadcast specialist

AJA FIBERLC-2-RX-MM SFP Module

  • SFP Module
  • for FiDO Mini-Converters

€ 349,00excl. BTW

  • GarantieWij verzorgen rechtstreeks de garantie
  • ServiceEerlijk advies en persoonlijke service
  • Kom langsOnze showroom is open op werkdagen 09:00 - 17:00
  • ErvarenAl 45 jaar uw broadcast specialist

Beschrijving

AJA's Dual Multi-Mode LC 3G Fiber Receiver SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This dual-channel SFP receiver is designed to be paired with the AJA FiDO-2R Mini-Converter.

 

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »